Звіт про 9-ту міжнародну конференцію з позитивної психотерапії Н. Пезешкіана

IХ Міжнародна науково-практична конференція з позитивної психотерапії Носсрата Пезешкіана «Життя, конфлікти та любов у транскультуральному світі» пройшла 2-4 червня 2017 року в Національному університеті «Одеська юридична академія» (м.Одеса).

Конференція була присвячена 40-річчю розвитку методу позитивної психотерапії у світі та 25-річчю — в Україні. Організатор конференції — Український інститут позитивної крос-культурної психотерапії та менеджменту. У конференції взяли участь 333 науковці та практики в методі позитивної психотерапії із України, Німеччини, Білорусії, Азербайджану та Латвії.

Почесним гостем конференції став доктор медичних наук, доцент, директор Вісбаденської академії психотерапії (Німеччина), президент Всесвітньої асоціації позитивної та транскультуральної психотерапії, медичний директор Вісбаденського психотерапевтичного центру Хамід Пезешкіан.

Конференція відбулася на найвищому науковому, методичному та організаційному рівні, сприяла залученню спеціалістів у сфері позитивної та інших напрямків психотерапії до обговорення та вирішення актуальних задач сучасної психотерапії та практичної психології, розвитку творчої наукової співпраці між колегами.

Основними напрямами роботи конференції були:
* Транскультуральний підхід у психотерапії.
* Позитивна психотерапія і суспільство: миротворчий потенціал позитивної психотерапії Н.  Пезешкіана.
* Психотерапевтична і психологічна допомога в кризах.
* Позитивна психотерапія в освіті, медицині, роботі з персоналом, соціальній роботі, службі надзвичайних ситуацій та інших сферах.
* Кооперація методів і шкіл психотерапії.

Проведено понад  30 майстер-класів від провідних фахівців з позитивної психотерапії Н.Пезешкіана, 25 доповідей-презентацій та круглі столи на актуальні теми. За результатами роботи конференції видано збірник матеріалів, участь в якому взяли 70 авторів.

Позитивная психотерапия Носсрата Пезешкиана в Украине

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *