З днем народження, Володимир!

Українська асоціації позитивної психотерапії вітає свого Почесного президента Володимира Інокентійовича Карікаша із 70-річчам!

Наша величезна професійна спільнота фахівців з ППТ в Україні завдячує своїм існуванням саме Володимиру. Зараз ми як сад, в якому є багато розгалужених дерев, що дають свої плоди: центрів ППТ та тренерів, що навчили і навчають десятки груп майстер-курсів та сотні груп базових курсів.

Але почалося все з того, що Володимир далекого 1992 року розгледів цінність іноземного німецько-іранського насіння, підготував грунт, виростив перші паростки, потім перші деревця, плоди і насіння яких вже розповсюдилися всією територією України.

Зараз неможливо уявити українську психотерапевтичну спільноту без позитивної психотерапії, але далеко не кожна європейська країна може похвалитися таким статусом ППТ. Володимир Інокентійович є визнаним авторитетом в ППТ на світовому рівні, він був членов перших бордів Всесвітньої асоціації позитивної та транскультуральної психотерапії, коли туди входив ще сам Носсрат Пезешкіан, нагороджений спеціальною відзнакою Міжнародної фундації Н. Пезешкіана за внесок у розвиток позитивної психотерапії.

Дорогий пане Володимире, Українська асоціація позитивної психотерапії вітає Вас та корисливо бажає Вам довгих років плідної творчої праці, адже всі ми потребуємо Вашого мудрого супроводу та навчання. “Будь собою, інші ролі зайняті” – говорив Оскар Уайльд. Всі, хто знає Вас особисто, підтвердять, що Володимир Карікаш — це Ім’я.

Багато хто, хотів би стати лідером, який започаткував велику справу і лишає слід в історії, але це мало кому вдається. В історії позитивної психотерапії в Україні ця  роль Лідера безперечно Ваша.

Хай здійснюються мрії, народжують нові і буде радість від “врожаю” життя!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *