Актуальні проекти «УАПП до перемоги» на травень

Від імені УАПП ми подали запит до Ради директорів WAPP та до гуманітарного проекту підтримки WAPP щодо інформаційної та організаційної підтримки нашої спільноти фахівців з ПП. Ці запити були зібрані з наших спільних зустрічей і запитів, що озвучували наші колеги на групах підтримки WAPP, рефлексивних групах УАПП, семінарах від УАПП, УІПП, гуманітарного проекту WAPP.

Основні запити від практиків (консультантів, психотерапевтів):

  1. Навчання та обмін досвіду з колегами з інших країн щодо роботи із психотерапевтичними та консультативними запитами воєнного та післявоєнного часу. Повний перелік можливих тем (англійською та українською) тут. Особливо цінним є досвід саме колег у нашому методі. Зараз триває підготовка кількох навчальних семінарів, ми проінформуємо вас про деталі найближчим часом.
  2. Отримання методичних рекомендацій, протоколів, алгоритмів по роботі із психотерапевтичними та консультативними запитами воєнного та післявоєнного часу саме у методі позитивної та транскультуральної психотерапії.
  3. Організація супервізійних груп для консультантів, психотерапевтів та тренерів з позитивної психотерапії.

Для вирішення цих задач ми отримали рішення, про надання нам першого гранту від WAPP. Також спеціальна робоча група УАПП зараз працює над розробкою краудфайндигнових проектів, для реалізації наукових, соціальних та інших програм в методі ПП для українців і Україні та поза її межами. Ми оприлюднимо інформацію про можливості навчання, супервізії та інші на нашому сайті, сторінці у ФБ та чаті у телеграм. Слідкуйте за новинами.

Крім того, на наш запит ми отримали підтримку від WAPP, що всі члени Всесвітньої асоціації з України мають можливість поки що не сплачувати членські внески цього року, якщо не мають такої фінансової можливості, і при цьому зберегти своє членство у спільноті.

У відповідь на запити сьогодення ми розпочали роботу по оновленню реєстру фахівців з позитивної психотерапії УАПП. Отримуємо запити як асоціація від інших організацій на надання рекомендацій щодо фахівців, що працюють з певними темами, такі ж запити виникають і у вас, коли ви у чаті шукаєте колег, до яких можна спрямувати клієнтів. Умови участі у реєстрі та іншу інформацію щодо нього також ми оприлюднимо на наших офіційних сторінках та у нашій спільноті.

Також звертаю вашу увагу на те, що ВСІ активності, що УАПП проводить в рамках проекту “УАПП до перемоги” є відкритими для всіх колег з нашого методу, а не лише дійсних членів УАПП. Ви можете ділитися інформацією про них та запрошувати колег із навчальних груп базових та майстер-курсів. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *