Новорічні вітання та підсумки 2017 року!

Шановні студенти та випускники навчальних програм  з позитивної  психотерапії, а також практики, тренери, друзі та прихильники методу в Україні та за її межами!
 
Вітаємо вас і ваші родини з прийдешніми новорічними та різдвяними святами! Від щирого серця бажаємо вам у прийдешньому році міцного здоров’я, успіху та добробуту, теплих близьких та дружніх стосунків, творчості та нових надихаючих планів!
 
Окремо хочемо привітати всіх тих, хто здійнявся на ще одну сходинку професійного розвитку та отримав сертифікат консультанта, психотерапевта і тренера в методі позитивної психотерапії в 2017 році!
 
2017 рік був насиченим роком для наших однодумців.

 
Близько 350 учасників на IX Міжнародній науково-практичній конференції з позитивної психотерапії в Одесі за участю Хаміда Пезешкіана! Близько 50 авторів тез у збірнику матеріалів конференції!
 
Вийшов у світ 7-й випуск журналу «Позитум Україна», який обєднав 22 авторів! (Ви можете замовити журнал на сайті УІПП http://positum.org.ua/magazin/).
 
Близько 40 людей вперше пройшли сертифікаційний онлайн-курс підвищення кваліфікації «Типологія особистості Н. Пезешкіана», у якому брали участь колеги з 4 країн!
 
Близько 120 слухачів з 12 країн і 4 країни-доповідачі (Німеччина, Росія, Туреччина і Україна) стали учасникам  Другої міжнародної онлайн-конференціі з позитивної психотерапії!
 
На міжнародному тренінг-семінарі з позитивної психотерапії в Німеччині  (місто Вісбаден) брали участь 27 колег з України, з них 5 отримали сертифікати тренерів базового курсу з позитивної психотерапії. Українська делегація була найбільшою серед делегацій з інших країн у 2017 році!
 
Ці та багато інших подій обєднали сотні людей під крилами позитивної психотерапії.
 
Ми раді, що минулий рік провели разом із вами! Ми вдячні вам за постійну підтримку і щиру зацікавленість тим, що ми робимо!
 
У 2018 році планується також багато різних активностей, про які Український інститут позитивної крос-культурної психотерапії і менеджменту (УІПП) та Українська асоціація позитивної психотерапії (УАПП) повідомлять вам окремим листом на початку нового року.
 
 
З любов’ю,
 
Рада Українського інституту позитивної психотерапії (УІПП) та керівництво Української асоціації позитивної психотерапії (УАПП).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *