Запрошення на Випускну конференцію з позитивної психотерапії «Світло надії в тіні війни»

Шановні колеги!

Українська асоціація позитивної психотерапії, як партнер заходу, запрошує вас 10-11 лютого до участі у Випускній науково-практичній конференції з позитивної психотерапії “Світло надії в тіні війни”, присвяченій 17 випуску майстер курсу Українського інституту позитивної психотерапії (УІПП).

10 лютого — онлайн секція (доповіді випускників, тренерів та гостей конференції), 11 лютого — офлайн секція в м.Тернопіль. Випускники-психотерапевти  представлять свої напрацювання з прикладання методу ППТ в різних сферах практики.

Спеціальний пільговий пакет “Рання пташка” діє до 20 січня для дійсних членів Української асоціації позитивної психотерапії!

Деталі заходу на сайті  https://sites.google.com/view/positum/kon

Участь у конференції — це чудова нагода познайомитися із можливостями практичного застосування позитивної психотерапії у роботі з різними запитами та різними категоріями клієнтів. 

Якщо ви бажаєте стати дійсним членом УАПП і користуватися пільговими умовами для участі в заходах, деталі на сайті  http://positum.com.ua/chlenstvo/yak-stati-chlenom-uapp/

УАПП спільно з УІПП завершує роботу над україномовним виданням книги-біографії Н.Пезешкіана “Схід-Захід: Позитивна психотерапія у діалозі культур”. Відкрита презентація видання відбудеться в рамках конференції 10 лютого о 18 годині онлайн за участі президента WAPP Хаміда Пезешкіана.  

Реєстрація на презентацію за посиланням https://ppt-book.minisite.ai/