Вітання з новим 2024 роком

Дорогі друзі, один із доленосних років завершується. Він просуває нас у майбутнє, яке ми створювали своїми відкритими серцями, щирими душами, сміливими вчинками і світлими мріями.

Цей рік дав нам обмеження, але і можливості. Ми не могли вільно подорожувати, але це розвинуло ще більше внутрішньої свободи.

Ми переживали горе розлук, але це дало ще більше цінностей спілкування. Ми переживали смерть, але це розкривало неймовірне життя. 

Український інститут позитивної крос-культурної психотерапії і менеджменту та Українська асоціація позитивної психотерапії  щиро вітає усіх з прийдешнім 2024 роком. Зичимо вам у новому році: 

* більше радісних макроподій, а з іншими, ми віримо, у вас є здібності впоратися;

* приємних мікроподій, які, ми впевнені, ви вмієте свідомо додавати собі щодня;

* уважного і вдалого кермування балансом у вашій моделі 4 якостей життя;

* пам’ятати, що ви скриня з дорогоцінним камінням актуальних здібностей;

*  бути гнучкими і екологічними на всіх стадіях взаємодії;

* цінувати отриманий спадок базових сімейних концепцій і водночас дозволяти собі розширювати їх та бути автором свого життя.

А ми поруч із вами продовжуватимемо нести те світло, яке допомагає долати темряву.

Бажаємо, щоб цей рік для кожного із вас став роком вашого професійного, духовного, особистісного зростання. Роком бажаного миру для кожного українця.  

В 2023 році, незважаючи на непрості часи, кількість членів асоціації зросла і наша професійна спільнота стала ще сильнішою. Бережіть себе, адже, кожен із вас є золотим фондом нашої  країни.

Дорогі, сильні, чутливі, близькі і далекі колеги, ми робимо з вами одну велику справу, одну на всіх місію: працюємо над здоров’ям і “вмінням бути” кожного українця і українки. Наші здобутки — це майбутнє нації. Наші перемоги — це Перемога країни. 

Вітаємо з тим, що життя триває, що воно є. Це найцінніший подарунок долі і всіх, хто боронить нас на непсихологічному фронті. Тож хай, 2024 рік настане для нас всіх. Хай буде життя! Перемога! Здоров’я і благополуччя. Ми поруч, ми разом. 

З повагою

команди 

Українського інституту позитивної крос-культурної психотерапії і менеджменту,

Української асоціації позитивної психотерапії